Streetview Van Bronckhorstlaan 18 Wassenaar

Van Bronckhorstlaan 18, 2242 PZ Wassenaar

373 m² Bouwjaar 1967 10 kamers Label D

Van Bronckhorstlaan 18 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 373 m², een perceel van 3720 m² en 10 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
373 m²
Perceeloppervlakte
3720 m²
Inhoud
1350 m³
Kamers
10

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Bronckhorstlaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bronckhorstlaan 18

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van Van Bronckhorstlaan 18

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Van Bronckhorstlaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bronckhorstlaan 18?

De prijsindicatie voor Van Bronckhorstlaan 18 ligt rond €1.880.000 tot €2.130.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €4.928 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bronckhorstlaan 18 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Van Bronckhorstlaan 18 is een woonhuis van 373 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bronckhorstlaan 18?

Van Bronckhorstlaan 18 is een woonhuis in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Bronckhorstlaan 18 vergeleken met de buurt?

Van Bronckhorstlaan 18 heeft 373 m² woonoppervlakte en 1350 m³ inhoud. Het perceel is 3720 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bronckhorstlaan 18 en wat betekent dat?

Van Bronckhorstlaan 18 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-10-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Bronckhorstlaan 18?

Van Bronckhorstlaan 18 heeft 10 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Vanuit Van Bronckhorstlaan 18 in Rijksdorp met De Pan bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.