Vrijstaande woning Van Bergenlaan 12 Wassenaar

Van Bergenlaan 12, 2242 PV Wassenaar

306 m² Bouwjaar 1949 9 kamers 5 slaapkamers Label D

Van Bergenlaan 12 is een vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m², een perceel van 2000 m² en 9 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
306 m²
Perceeloppervlakte
2000 m²
Inhoud
1243 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.585.000 tot €1.835.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Van Bergenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Bergenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
176.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
264.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Bergenlaan 12

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Van Bergenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Bergenlaan 12?

De prijsindicatie voor Van Bergenlaan 12 ligt rond €1.585.000 tot €1.835.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €6.007 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Bergenlaan 12 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Van Bergenlaan 12 is een vrijstaande woning van 306 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Bergenlaan 12?

Van Bergenlaan 12 is een vrijstaande woning in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Bergenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Van Bergenlaan 12 heeft 306 m² woonoppervlakte en 1243 m³ inhoud. Het perceel is 2000 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Bergenlaan 12 en wat betekent dat?

Van Bergenlaan 12 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-08-16. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Bergenlaan 12?

Van Bergenlaan 12 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Vanuit Van Bergenlaan 12 in Rijksdorp met De Pan bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.