Streetview De Wassenaarse Slag 12 Wassenaar

De Wassenaarse Slag 12, 2242 PJ Wassenaar

227 m² Bouwjaar 1928 8 kamers 3 slaapkamers Label C

De Wassenaarse Slag 12 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 825 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
825 m²
Inhoud
879 m³
Kamers
8
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor De Wassenaarse Slag 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Wassenaarse Slag 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
212.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van De Wassenaarse Slag 12

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over De Wassenaarse Slag 12

Wat is de geschatte woningwaarde van De Wassenaarse Slag 12?

De prijsindicatie voor De Wassenaarse Slag 12 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €8.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Wassenaarse Slag 12 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

De Wassenaarse Slag 12 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Wassenaarse Slag 12?

De Wassenaarse Slag 12 is een woonhuis in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is De Wassenaarse Slag 12 vergeleken met de buurt?

De Wassenaarse Slag 12 heeft 227 m² woonoppervlakte en 879 m³ inhoud. Het perceel is 825 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Wassenaarse Slag 12 en wat betekent dat?

De Wassenaarse Slag 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Wassenaarse Slag 12?

De Wassenaarse Slag 12 heeft 8 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?