Streetview Katwijkseweg 38 Wassenaar

Katwijkseweg 38, 2242 PD Wassenaar

72 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Katwijkseweg 38 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m², een perceel van 134 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €967.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
72 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
233 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Katwijkseweg 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katwijkseweg 38

Energielabel

Energieklasse
D
Energie-index
2.02
CO₂-emissie
4078.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

505 Inwoners
185 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€967.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag
80% Koopwoningen
64 Inwoners per km²

Locatie van Katwijkseweg 38

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Katwijkseweg 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkseweg 38?

De prijsindicatie voor Katwijkseweg 38 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag is €967.000. Dat komt neer op circa €13.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkseweg 38 zich tot de wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag?

Katwijkseweg 38 is een woonhuis van 72 m² in de wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkseweg 38?

Katwijkseweg 38 is een woonhuis in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Katwijkseweg 38 vergeleken met de buurt?

Katwijkseweg 38 heeft 72 m² woonoppervlakte en 233 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag ligt de gemiddelde woningwaarde op €967.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katwijkseweg 38 en wat betekent dat?

Katwijkseweg 38 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-08-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 4078.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katwijkseweg 38?

Katwijkseweg 38 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag?

De wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €967.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag?