Streetview Katwijkseweg 24 Wassenaar

Katwijkseweg 24, 2242 PC Wassenaar

210 m² Bouwjaar 1963 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Katwijkseweg 24 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m², een perceel van 3350 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
3350 m²
Inhoud
789 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Katwijkseweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katwijkseweg 24

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van Katwijkseweg 24

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Katwijkseweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkseweg 24?

De prijsindicatie voor Katwijkseweg 24 ligt rond €855.000 tot €955.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €8.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkseweg 24 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Katwijkseweg 24 is een woonhuis van 210 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkseweg 24?

Katwijkseweg 24 is een woonhuis in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Katwijkseweg 24 vergeleken met de buurt?

Katwijkseweg 24 heeft 210 m² woonoppervlakte en 789 m³ inhoud. Het perceel is 3350 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katwijkseweg 24 en wat betekent dat?

Katwijkseweg 24 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Katwijkseweg 24?

Katwijkseweg 24 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Vanuit Katwijkseweg 24 in Rijksdorp met De Pan bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.