Streetview Katwijkseweg 19 A1 Wassenaar

Katwijkseweg 19 A1, 2242 PB Wassenaar

61 m² Bouwjaar 1990

Katwijkseweg 19 A1 is een woning in Wassenaar, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Katwijkseweg 19 A1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van Katwijkseweg 19 A1

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Katwijkseweg 19 A1

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkseweg 19 A1?

De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €30.131 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkseweg 19 A1 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Katwijkseweg 19 A1 is een woning van 61 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkseweg 19 A1?

Katwijkseweg 19 A1 is een woning in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Katwijkseweg 19 A1 vergeleken met de buurt?

Katwijkseweg 19 A1 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Vanuit Katwijkseweg 19 A1 in Rijksdorp met De Pan bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Zorg en onderwijs in de buurt van Katwijkseweg 19 A1: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rijksdorp met De Pan?

Recreatie nabij Rijksdorp met De Pan: restaurant (0.8 km), cafe (2.1 km).