Streetview Katwijkseweg 17 Wassenaar

Katwijkseweg 17, 2242 PB Wassenaar

549 m² Bouwjaar 2010 Label A

Katwijkseweg 17 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 549 m² en een perceel van 2600 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.838.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
549 m²
Perceeloppervlakte
2600 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Katwijkseweg 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Katwijkseweg 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
88.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.2%
CO₂-emissie
35.73 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

340 Inwoners
175 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
139 Woningvoorraad
€1.838.000 Gem. woningwaarde Rijksdorp met De Pan
83% Koopwoningen
335 Inwoners per km²

Locatie van Katwijkseweg 17

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Katwijkseweg 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkseweg 17?

De gemiddelde woningwaarde in Rijksdorp met De Pan is €1.838.000. Dat komt neer op circa €3.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkseweg 17 zich tot de wijk Rijksdorp met De Pan?

Katwijkseweg 17 is een woonhuis van 549 m² in de wijk Rijksdorp met De Pan. De buurt telt 139 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkseweg 17?

Katwijkseweg 17 is een woonhuis in Rijksdorp met De Pan, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Katwijkseweg 17 vergeleken met de buurt?

Katwijkseweg 17 heeft 549 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2600 m². In Rijksdorp met De Pan ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.838.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Katwijkseweg 17 en wat betekent dat?

Katwijkseweg 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-01-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 35.73 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijksdorp met De Pan?

De wijk Rijksdorp met De Pan in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.838.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?

Vanuit Katwijkseweg 17 in Rijksdorp met De Pan bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijksdorp met De Pan?