Villa, vrijstaande woning Oostdorperweg 80 A Wassenaar

Oostdorperweg 80 A, 2242 NL Wassenaar

202 m² Bouwjaar 1971 8 kamers 5 slaapkamers Label E

Oostdorperweg 80 A is een villa, vrijstaande woning in Wassenaar, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 532 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €415.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
532 m²
Inhoud
781 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Lessenaardak bedekt met leisteen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Oostdorperweg 80 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostdorperweg 80 A

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1925 Inwoners
895 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
901 Woningvoorraad
€415.000 Gem. woningwaarde Oostdorp
32% Koopwoningen
7.275 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostdorperweg 80 A

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Oostdorperweg 80 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostdorperweg 80 A?

De prijsindicatie voor Oostdorperweg 80 A ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostdorp is €415.000. Dat komt neer op circa €2.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostdorperweg 80 A zich tot de wijk Oostdorp?

Oostdorperweg 80 A is een villa, vrijstaande woning van 202 m² in de wijk Oostdorp. De buurt telt 901 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.275 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostdorperweg 80 A?

Oostdorperweg 80 A is een villa, vrijstaande woning in Oostdorp, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oostdorperweg 80 A vergeleken met de buurt?

Oostdorperweg 80 A heeft 202 m² woonoppervlakte en 781 m³ inhoud. Het perceel is 532 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Oostdorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €415.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostdorperweg 80 A en wat betekent dat?

Oostdorperweg 80 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Oostdorperweg 80 A?

Oostdorperweg 80 A heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Oostdorp?

De wijk Oostdorp in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €415.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostdorp?

Vanuit Oostdorperweg 80 A in Oostdorp bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.