Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Inhoud
- 319 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
- Badkamers
- 1
Van Zuylen van Nijeveltstraat 247 is een bovenwoning in Wassenaar, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 100 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Zuylen van Nijeveltstraat 247
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.8 kmSmaakvol charmant boven appartement met zonnig dakterras, 3 slaapkamers in het centrum van Wassenaar.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €5.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Zuylen van Nijeveltstraat 247 is een bovenwoning van 100 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².
Van Zuylen van Nijeveltstraat 247 is een bovenwoning in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Van Zuylen van Nijeveltstraat 247 heeft 100 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Zuylen van Nijeveltstraat 247 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-06-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.59 kg/jaar.
Van Zuylen van Nijeveltstraat 247 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Van Zuylen van Nijeveltstraat 247 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.