Herenhuis, tussenwoning Johan de Wittstraat 30 Wassenaar

Johan de Wittstraat 30, 2242 LC Wassenaar

130 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 4 slaapkamers Label D

Johan de Wittstraat 30 is een herenhuis, tussenwoning in Wassenaar, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 156 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €694.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
481 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Johan de Wittstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan de Wittstraat 30

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
175.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.6 kg/m²

Tuin
Ja (66.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Wassenaar

1920 Inwoners
800 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
786 Woningvoorraad
€694.000 Gem. woningwaarde De Deijl
71% Koopwoningen
6.186 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johan de Wittstraat 30

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Johan de Wittstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan de Wittstraat 30?

De prijsindicatie voor Johan de Wittstraat 30 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in De Deijl is €694.000. Dat komt neer op circa €5.338 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan de Wittstraat 30 zich tot de wijk De Deijl?

Johan de Wittstraat 30 is een herenhuis, tussenwoning van 130 m² in de wijk De Deijl. De buurt telt 786 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.186 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan de Wittstraat 30?

Johan de Wittstraat 30 is een herenhuis, tussenwoning in De Deijl, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan de Wittstraat 30 vergeleken met de buurt?

Johan de Wittstraat 30 heeft 130 m² woonoppervlakte en 481 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In De Deijl ligt de gemiddelde woningwaarde op €694.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan de Wittstraat 30 en wat betekent dat?

Johan de Wittstraat 30 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-11-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan de Wittstraat 30?

Johan de Wittstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 66 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Deijl?

De wijk De Deijl in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €694.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Deijl?