Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1933
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Inhoud
- 544 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Johan de Wittstraat 25 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 196 m² en 7 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johan de Wittstraat 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Johan de Wittstraat 25 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €2.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohan de Wittstraat 25 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².
Johan de Wittstraat 25 is een woonhuis in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Johan de Wittstraat 25 heeft 170 m² woonoppervlakte en 544 m³ inhoud. Het perceel is 196 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Johan de Wittstraat 25 heeft energielabel G. Geldig tot 2028-06-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Johan de Wittstraat 25 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Johan de Wittstraat 25 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.