Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 89 m²
- Inhoud
- 268 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Achterweg 32 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Achterweg 32
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €6.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAchterweg 32 is een woonhuis van 73 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².
Achterweg 32 is een woonhuis in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Achterweg 32 heeft 73 m² woonoppervlakte en 268 m³ inhoud. Het perceel is 89 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Achterweg 32 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-03-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.65 kg/jaar.
Achterweg 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Achterweg 32 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Achterweg 32: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.