Streetview Berkheistraat 15 Wassenaar

Berkheistraat 15, 2242 KA Wassenaar

193 m² Bouwjaar 1907 4 kamers 1 slaapkamers Label G

Berkheistraat 15 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 659 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
659 m²
Inhoud
876 m³
Kamers
4
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Berkheistraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Berkheistraat 15

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Wassenaar

2775 Inwoners
1385 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1488 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Dorp Wassenaar
50% Koopwoningen
6.148 Inwoners per km²

Locatie van Berkheistraat 15

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Berkheistraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Berkheistraat 15?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €2.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Berkheistraat 15 zich tot de wijk Dorp Wassenaar?

Berkheistraat 15 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Berkheistraat 15?

Berkheistraat 15 is een woonhuis in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Berkheistraat 15 vergeleken met de buurt?

Berkheistraat 15 heeft 193 m² woonoppervlakte en 876 m³ inhoud. Het perceel is 659 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Berkheistraat 15 en wat betekent dat?

Berkheistraat 15 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Berkheistraat 15?

Berkheistraat 15 heeft 4 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Wassenaar?

De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Wassenaar?

Vanuit Berkheistraat 15 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.