Portiekflat Langstraat 162 Wassenaar

Langstraat 162, 2242 JZ Wassenaar

105 m² Bouwjaar 1981 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Langstraat 162 is een portiekflat in Wassenaar, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
105 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Langstraat 162

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langstraat 162

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
119.68 kWh/m²
Primaire fossiele energie
241.79 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.87 kg/m²

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Wassenaar

2775 Inwoners
1385 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1488 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Dorp Wassenaar
50% Koopwoningen
6.148 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langstraat 162

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Langstraat 162

Wat is de geschatte woningwaarde van Langstraat 162?

De prijsindicatie voor Langstraat 162 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €4.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langstraat 162 zich tot de wijk Dorp Wassenaar?

Langstraat 162 is een portiekflat van 105 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langstraat 162?

Langstraat 162 is een portiekflat in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Langstraat 162 vergeleken met de buurt?

Langstraat 162 heeft 105 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langstraat 162 en wat betekent dat?

Langstraat 162 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-04-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 47.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langstraat 162?

Langstraat 162 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Wassenaar?

De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Wassenaar?

Vanuit Langstraat 162 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.