Bovenwoning Langstraat 158 Wassenaar

Langstraat 158, 2242 JZ Wassenaar

242 m² Bouwjaar 1959 8 kamers 6 slaapkamers Label E

Langstraat 158 is een bovenwoning in Wassenaar, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
242 m²
Inhoud
753 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Badkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Langstraat 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langstraat 158

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Wassenaar

2775 Inwoners
1385 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1488 Woningvoorraad
€504.000 Gem. woningwaarde Dorp Wassenaar
50% Koopwoningen
6.148 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langstraat 158

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Langstraat 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Langstraat 158?

De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langstraat 158 zich tot de wijk Dorp Wassenaar?

Langstraat 158 is een bovenwoning van 242 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langstraat 158?

Langstraat 158 is een bovenwoning in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Langstraat 158 vergeleken met de buurt?

Langstraat 158 heeft 242 m² woonoppervlakte en 753 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langstraat 158 en wat betekent dat?

Langstraat 158 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-17. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langstraat 158?

Langstraat 158 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Wassenaar?

De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Wassenaar?

Vanuit Langstraat 158 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.