Streetview Van Wijnbergenlaan 13 Wassenaar

Van Wijnbergenlaan 13, 2242 JR Wassenaar

227 m² Bouwjaar 1978 Label C

Van Wijnbergenlaan 13 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m² en een perceel van 618 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €967.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
618 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Van Wijnbergenlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Wijnbergenlaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.66
CO₂-emissie
9005.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wassenaar

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Wassenaar

505 Inwoners
185 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
187 Woningvoorraad
€967.000 Gem. woningwaarde Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag
80% Koopwoningen
64 Inwoners per km²

Locatie van Van Wijnbergenlaan 13

Vergelijkbare woningen in Wassenaar

Veelgestelde vragen over Van Wijnbergenlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Wijnbergenlaan 13?

De gemiddelde woningwaarde in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag is €967.000. Dat komt neer op circa €4.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Wijnbergenlaan 13 zich tot de wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag?

Van Wijnbergenlaan 13 is een woonhuis van 227 m² in de wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag. De buurt telt 187 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 64 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Wijnbergenlaan 13?

Van Wijnbergenlaan 13 is een woonhuis in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Van Wijnbergenlaan 13 vergeleken met de buurt?

Van Wijnbergenlaan 13 heeft 227 m² woonoppervlakte. Het perceel is 618 m². In Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag ligt de gemiddelde woningwaarde op €967.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Wijnbergenlaan 13 en wat betekent dat?

Van Wijnbergenlaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 9005.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag?

De wijk Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 505 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €967.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag?

Vanuit Van Wijnbergenlaan 13 in Verspr.h. Duinrell Wassenaarse Slag bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.