Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1945
- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 202 m²
- Inhoud
- 450 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Storm van 's-Gravesandeweg 44 is een woonhuis in Wassenaar, gebouwd in 1945. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 202 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €504.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Storm van 's-Gravesandeweg 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
0.8 kmDe prijsindicatie voor Storm van 's-Gravesandeweg 44 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Wassenaar is €504.000. Dat komt neer op circa €3.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStorm van 's-Gravesandeweg 44 is een woonhuis van 143 m² in de wijk Dorp Wassenaar. De buurt telt 1.488 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.148 inwoners per km².
Storm van 's-Gravesandeweg 44 is een woonhuis in Dorp Wassenaar, gebouwd in 1945 (81 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Storm van 's-Gravesandeweg 44 heeft 143 m² woonoppervlakte en 450 m³ inhoud. Het perceel is 202 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Dorp Wassenaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €504.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Storm van 's-Gravesandeweg 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-06-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Storm van 's-Gravesandeweg 44 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Dorp Wassenaar in Wassenaar (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €504.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Storm van 's-Gravesandeweg 44 in Dorp Wassenaar bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.3 km.