Streetview Oranje Nassaulaan 18 Warmond

Oranje Nassaulaan 18, 2361 LE Warmond

300 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 6 slaapkamers Label G

Oranje Nassaulaan 18 is een woonhuis in Warmond, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 300 m², een perceel van 2340 m² en 8 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €968.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
300 m²
Perceeloppervlakte
2340 m²
Inhoud
950 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oranje Nassaulaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oranje Nassaulaan 18

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Warmond

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Warmond

490 Inwoners
230 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
234 Woningvoorraad
€968.000 Gem. woningwaarde Westeinde-Lommerlust
57% Koopwoningen
1.493 Inwoners per km²

Locatie van Oranje Nassaulaan 18

Vergelijkbare woningen in Warmond

Veelgestelde vragen over Oranje Nassaulaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Oranje Nassaulaan 18?

De gemiddelde woningwaarde in Westeinde-Lommerlust is €968.000. Dat komt neer op circa €3.227 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oranje Nassaulaan 18 zich tot de wijk Westeinde-Lommerlust?

Oranje Nassaulaan 18 is een woonhuis van 300 m² in de wijk Westeinde-Lommerlust. De buurt telt 234 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.493 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oranje Nassaulaan 18?

Oranje Nassaulaan 18 is een woonhuis in Westeinde-Lommerlust, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oranje Nassaulaan 18 vergeleken met de buurt?

Oranje Nassaulaan 18 heeft 300 m² woonoppervlakte en 950 m³ inhoud. Het perceel is 2340 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Westeinde-Lommerlust ligt de gemiddelde woningwaarde op €968.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oranje Nassaulaan 18 en wat betekent dat?

Oranje Nassaulaan 18 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Oranje Nassaulaan 18?

Oranje Nassaulaan 18 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westeinde-Lommerlust?

De wijk Westeinde-Lommerlust in Warmond (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €968.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westeinde-Lommerlust?

Vanuit Oranje Nassaulaan 18 in Westeinde-Lommerlust bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 0.5 km.