Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1994
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 17507 m²
- Inhoud
- 638 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Midden 133 E is een niet-woning in Wapserveen, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 17507 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Midden 133 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,6 kmSupermarkt
6,1 kmHuisarts
4,2 kmTreinstation
9,7 kmSnelweg oprit
1,4 kmKinderdagverblijf
0,6 kmMiddelbare school
8,4 kmApotheek
4,2 kmZiekenhuis
9,9 kmRestaurant
4,4 kmCafé
7,4 kmBibliotheek
6,2 kmBioscoop
9,2 kmMidden 133 E ligt in de buurt Wapserveen midden in Wapserveen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 525 inwoners en 229 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 93% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 429.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 6,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 4,2 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Wapserveen midden €429.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMidden 133 E is een niet-woning van 171 m² in de CBS-buurt Wapserveen midden. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 229 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 441 inwoners per km².
Midden 133 E is een niet-woning in Wapserveen midden, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Midden 133 E heeft 171 m² woonoppervlakte en 638 m³ inhoud. Het perceel is 17507 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Wapserveen midden €429.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Wapserveen midden in Wapserveen (Drenthe) 525 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €429.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Wapserveen midden in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,1 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 4,2 km tot een huisarts, 9,7 km tot een treinstation, 1,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Wapserveen midden in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 9,9 km tot een ziekenhuis, 4,2 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 8,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Wapserveen midden in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,4 km tot een restaurant, 7,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Midden 133 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Wapserveen midden. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Wapserveen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.