Streetview Hazekamp 52 Wageningen

Hazekamp 52, 6707 HG Wageningen

190 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hazekamp 52 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m², een perceel van 148 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €275.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
190 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
678 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hazekamp 52

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazekamp 52

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

7.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Wageningen

2495 Inwoners
1505 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1433 Woningvoorraad
€275.000 Gem. woningwaarde De Buurt-Oost
22% Koopwoningen
8.237 Inwoners per km²

Locatie van Hazekamp 52

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Hazekamp 52

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazekamp 52?

De gemiddelde woningwaarde in De Buurt-Oost is €275.000. Dat komt neer op circa €1.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazekamp 52 zich tot de wijk De Buurt-Oost?

Hazekamp 52 is een woonhuis van 190 m² in de wijk De Buurt-Oost. De buurt telt 1.433 woningen. Daarvan is 22% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.237 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazekamp 52?

Hazekamp 52 is een woonhuis in De Buurt-Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hazekamp 52 vergeleken met de buurt?

Hazekamp 52 heeft 190 m² woonoppervlakte en 678 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In De Buurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €275.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazekamp 52 en wat betekent dat?

Hazekamp 52 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazekamp 52?

Hazekamp 52 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Buurt-Oost?

De wijk De Buurt-Oost in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 2.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €275.000, 22% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Buurt-Oost?

Vanuit Hazekamp 52 in De Buurt-Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.