Streetview Hollandseweg 392 Wageningen

Hollandseweg 392, 6705 BG Wageningen

434 m² Bouwjaar 2012 9 kamers 6 slaapkamers Label A

Hollandseweg 392 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 434 m², een perceel van 10500 m² en 9 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €921.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
434 m²
Perceeloppervlakte
10500 m²
Inhoud
3500 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hollandseweg 392

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hollandseweg 392

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Wageningen

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.1 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Wageningen

1250 Inwoners
535 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€921.000 Gem. woningwaarde Wageningen-Hoog
97% Koopwoningen
1.054 Inwoners per km²

Locatie van Hollandseweg 392

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Hollandseweg 392

Wat is de geschatte woningwaarde van Hollandseweg 392?

De prijsindicatie voor Hollandseweg 392 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Wageningen-Hoog is €921.000. Dat komt neer op circa €2.122 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hollandseweg 392 zich tot de wijk Wageningen-Hoog?

Hollandseweg 392 is een woonhuis van 434 m² in de wijk Wageningen-Hoog. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hollandseweg 392?

Hollandseweg 392 is een woonhuis in Wageningen-Hoog, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hollandseweg 392 vergeleken met de buurt?

Hollandseweg 392 heeft 434 m² woonoppervlakte en 3500 m³ inhoud. Het perceel is 10500 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Wageningen-Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €921.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hollandseweg 392 en wat betekent dat?

Hollandseweg 392 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Hollandseweg 392?

Hollandseweg 392 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wageningen-Hoog?

De wijk Wageningen-Hoog in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €921.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wageningen-Hoog?

Vanuit Hollandseweg 392 in Wageningen-Hoog bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.