Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1957
- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 1336 m²
Van Tienhovenlaan 4 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m² en een perceel van 1336 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €921.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Van Tienhovenlaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
0.7 kmKinderdagverblijf
2.3 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wageningen-Hoog is €921.000. Dat komt neer op circa €5.904 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVan Tienhovenlaan 4 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Wageningen-Hoog. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.054 inwoners per km².
Van Tienhovenlaan 4 is een woonhuis in Wageningen-Hoog, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Van Tienhovenlaan 4 heeft 156 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1336 m². In Wageningen-Hoog ligt de gemiddelde woningwaarde op €921.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Van Tienhovenlaan 4 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Wageningen-Hoog in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €921.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Van Tienhovenlaan 4 in Wageningen-Hoog bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 0.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Van Tienhovenlaan 4: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.3 km, middelbare school op 2 km.