Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 256 m²
Hinkeloordseweg 7 is een woonhuis in Wageningen, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 256 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hinkeloordseweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
0.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
0.8 kmBioscoop
1.2 kmDe prijsindicatie voor Hinkeloordseweg 7 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Veluvia is €505.000. Dat komt neer op circa €2.285 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHinkeloordseweg 7 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Veluvia. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.689 inwoners per km².
Hinkeloordseweg 7 is een woonhuis in Veluvia, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hinkeloordseweg 7 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 256 m². In Veluvia ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Veluvia in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hinkeloordseweg 7 in Veluvia bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hinkeloordseweg 7: ziekenhuis op 0.8 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Veluvia: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €390.000 tot €440.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Veluvia is €505.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.