Portiekflat (appartement) Generaal Foulkesweg 66 A Wageningen

Generaal Foulkesweg 66 A, 6703 BW Wageningen

228 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Generaal Foulkesweg 66 A is een portiekflat (appartement) in Wageningen, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €505.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
228 m²
Inhoud
783 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan park, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Generaal Foulkesweg 66 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal Foulkesweg 66 A

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.2 km

Buurtinformatie in Wageningen

1310 Inwoners
675 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
639 Woningvoorraad
€505.000 Gem. woningwaarde Veluvia
57% Koopwoningen
3.689 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal Foulkesweg 66 A

Vergelijkbare woningen in Wageningen

Veelgestelde vragen over Generaal Foulkesweg 66 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal Foulkesweg 66 A?

De prijsindicatie voor Generaal Foulkesweg 66 A ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Veluvia is €505.000. Dat komt neer op circa €2.215 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal Foulkesweg 66 A zich tot de wijk Veluvia?

Generaal Foulkesweg 66 A is een portiekflat (appartement) van 228 m² in de wijk Veluvia. De buurt telt 639 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.689 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal Foulkesweg 66 A?

Generaal Foulkesweg 66 A is een portiekflat (appartement) in Veluvia, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Generaal Foulkesweg 66 A vergeleken met de buurt?

Generaal Foulkesweg 66 A heeft 228 m² woonoppervlakte en 783 m³ inhoud. Met 5 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Veluvia ligt de gemiddelde woningwaarde op €505.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal Foulkesweg 66 A en wat betekent dat?

Generaal Foulkesweg 66 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Generaal Foulkesweg 66 A?

Generaal Foulkesweg 66 A heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Veluvia?

De wijk Veluvia in Wageningen (Gelderland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €505.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Veluvia?

Vanuit Generaal Foulkesweg 66 A in Veluvia bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.