Portiekwoning Schaepmanhoeve 13 Waddinxveen

Schaepmanhoeve 13, 2743 JT Waddinxveen

125 m² Bouwjaar 1992 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Schaepmanhoeve 13 is een portiekwoning in Waddinxveen, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schaepmanhoeve 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schaepmanhoeve 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
89.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5425 Inwoners
2305 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2288 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Zuidplas 80
65% Koopwoningen
6.168 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schaepmanhoeve 13

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Schaepmanhoeve 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Schaepmanhoeve 13?

De prijsindicatie voor Schaepmanhoeve 13 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas 80 is €373.000. Dat komt neer op circa €2.984 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schaepmanhoeve 13 zich tot de wijk Zuidplas 80?

Schaepmanhoeve 13 is een portiekwoning van 125 m² in de wijk Zuidplas 80. De buurt telt 2.288 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schaepmanhoeve 13?

Schaepmanhoeve 13 is een portiekwoning in Zuidplas 80, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schaepmanhoeve 13 vergeleken met de buurt?

Schaepmanhoeve 13 heeft 125 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Zuidplas 80 ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schaepmanhoeve 13 en wat betekent dat?

Schaepmanhoeve 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-03-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schaepmanhoeve 13?

Schaepmanhoeve 13 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas 80?

De wijk Zuidplas 80 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas 80?

Vanuit Schaepmanhoeve 13 in Zuidplas 80 bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.