Streetview Mina Druckerhoeve 18 Waddinxveen

Mina Druckerhoeve 18, 2743 JD Waddinxveen

165 m² Bouwjaar 1991 Label A

Mina Druckerhoeve 18 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m² en een perceel van 448 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €373.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
448 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Mina Druckerhoeve 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mina Druckerhoeve 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
127.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.9%
CO₂-emissie
25.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.9 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5425 Inwoners
2305 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2288 Woningvoorraad
€373.000 Gem. woningwaarde Zuidplas 80
65% Koopwoningen
6.168 Inwoners per km²

Locatie van Mina Druckerhoeve 18

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Mina Druckerhoeve 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Mina Druckerhoeve 18?

De gemiddelde woningwaarde in Zuidplas 80 is €373.000. Dat komt neer op circa €2.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mina Druckerhoeve 18 zich tot de wijk Zuidplas 80?

Mina Druckerhoeve 18 is een woonhuis van 165 m² in de wijk Zuidplas 80. De buurt telt 2.288 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.168 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mina Druckerhoeve 18?

Mina Druckerhoeve 18 is een woonhuis in Zuidplas 80, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mina Druckerhoeve 18 vergeleken met de buurt?

Mina Druckerhoeve 18 heeft 165 m² woonoppervlakte. Het perceel is 448 m². In Zuidplas 80 ligt de gemiddelde woningwaarde op €373.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mina Druckerhoeve 18 en wat betekent dat?

Mina Druckerhoeve 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-20. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.22 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Zuidplas 80?

De wijk Zuidplas 80 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.425 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €373.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zuidplas 80?

Vanuit Mina Druckerhoeve 18 in Zuidplas 80 bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zuidplas 80?