Eengezinswoning, tussenwoning Vijverlaan 48 Waddinxveen

Vijverlaan 48, 2742 ZH Waddinxveen

148 m² Bouwjaar 1958 7 kamers 6 slaapkamers Label C

Vijverlaan 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Waddinxveen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 133 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
506 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Vijverlaan 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vijverlaan 48

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
164.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.63 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (78.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

2005 Inwoners
890 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Bomenwijk
47% Koopwoningen
4.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vijverlaan 48

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Vijverlaan 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Vijverlaan 48?

De prijsindicatie voor Vijverlaan 48 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Dat komt neer op circa €2.047 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vijverlaan 48 zich tot de wijk Bomenwijk?

Vijverlaan 48 is een eengezinswoning, tussenwoning van 148 m² in de wijk Bomenwijk. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vijverlaan 48?

Vijverlaan 48 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bomenwijk, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Vijverlaan 48 vergeleken met de buurt?

Vijverlaan 48 heeft 148 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bomenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vijverlaan 48 en wat betekent dat?

Vijverlaan 48 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-01-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vijverlaan 48?

Vijverlaan 48 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 78 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bomenwijk?

De wijk Bomenwijk in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenwijk?

Vanuit Vijverlaan 48 in Bomenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.1 km.