Eengezinswoning, hoekwoning Prunusstraat 32 Waddinxveen

Prunusstraat 32, 2742 XK Waddinxveen

76 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Prunusstraat 32 is een eengezinswoning, hoekwoning in Waddinxveen, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m², een perceel van 1206 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
76 m²
Perceeloppervlakte
1206 m²
Inhoud
318 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Prunusstraat 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prunusstraat 32

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
168 kWh/m²
Primaire fossiele energie
242.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
44.36 kg/m²

Tuin
Ja (52.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

2005 Inwoners
890 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Bomenwijk
47% Koopwoningen
4.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prunusstraat 32

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Prunusstraat 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Prunusstraat 32?

De prijsindicatie voor Prunusstraat 32 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Dat komt neer op circa €3.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prunusstraat 32 zich tot de wijk Bomenwijk?

Prunusstraat 32 is een eengezinswoning, hoekwoning van 76 m² in de wijk Bomenwijk. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prunusstraat 32?

Prunusstraat 32 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bomenwijk, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prunusstraat 32 vergeleken met de buurt?

Prunusstraat 32 heeft 76 m² woonoppervlakte en 318 m³ inhoud. Het perceel is 1206 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Bomenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prunusstraat 32 en wat betekent dat?

Prunusstraat 32 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prunusstraat 32?

Prunusstraat 32 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 52 m².

Hoe is de woningmarkt in Bomenwijk?

De wijk Bomenwijk in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenwijk?

Vanuit Prunusstraat 32 in Bomenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.1 km.