Eengezinswoning, hoekwoning Prunusstraat 25 Waddinxveen

Prunusstraat 25, 2742 XJ Waddinxveen

93 m² Bouwjaar 1948 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Prunusstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Waddinxveen, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 194 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
194 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Prunusstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prunusstraat 25

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
196.63 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58%
CO₂-emissie
26.19 kg/m²

Tuin
Ja (74.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

2005 Inwoners
890 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Bomenwijk
47% Koopwoningen
4.529 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prunusstraat 25

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Prunusstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Prunusstraat 25?

De prijsindicatie voor Prunusstraat 25 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Dat komt neer op circa €3.258 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prunusstraat 25 zich tot de wijk Bomenwijk?

Prunusstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning van 93 m² in de wijk Bomenwijk. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prunusstraat 25?

Prunusstraat 25 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bomenwijk, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prunusstraat 25 vergeleken met de buurt?

Prunusstraat 25 heeft 93 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 194 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Bomenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prunusstraat 25 en wat betekent dat?

Prunusstraat 25 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.19 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prunusstraat 25?

Prunusstraat 25 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 74 m².

Hoe is de woningmarkt in Bomenwijk?

De wijk Bomenwijk in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenwijk?

Vanuit Prunusstraat 25 in Bomenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.1 km.