Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 125 m²
Johannes Postlaan 2 is een woning in Waddinxveen, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johannes Postlaan 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
0.7 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
6.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
6.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Peter Zuidlaan en Horstenbuurt is €222.000. Dat komt neer op circa €1.776 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohannes Postlaan 2 is een woning van 125 m² in de wijk Peter Zuidlaan en Horstenbuurt. De buurt telt 845 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.367 inwoners per km².
Johannes Postlaan 2 is een woning in Peter Zuidlaan en Horstenbuurt, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Johannes Postlaan 2 heeft 125 m² woonoppervlakte. In Peter Zuidlaan en Horstenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Peter Zuidlaan en Horstenbuurt in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Johannes Postlaan 2 in Peter Zuidlaan en Horstenbuurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 0.7 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johannes Postlaan 2: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Peter Zuidlaan en Horstenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Johannes Postlaan 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Peter Zuidlaan en Horstenbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.