Tussenwoning Duinland 29 Waddinxveen

Duinland 29, 2742 PE Waddinxveen

123 m² Bouwjaar 2026 4 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Duinland 29 is een tussenwoning in Waddinxveen, gebouwd in 2026. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 111 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2026
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Duinland 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Duinland 29

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Aardwarmte, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Duinland 29

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Duinland 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Duinland 29?

De prijsindicatie voor Duinland 29 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €4.081 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Duinland 29 zich tot de wijk Triangel?

Duinland 29 is een tussenwoning van 123 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Duinland 29?

Duinland 29 is een tussenwoning in Triangel, gebouwd in 2026 (0 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Duinland 29 vergeleken met de buurt?

Duinland 29 heeft 123 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Duinland 29 en wat betekent dat?

Duinland 29 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Duinland 29?

Duinland 29 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Duinland 29 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Triangel?