Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Palissanderhout 124 Waddinxveen

Palissanderhout 124, 2742 NR Waddinxveen

188 m² Bouwjaar 2023 6 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Palissanderhout 124 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Waddinxveen, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 335 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Inhoud
686 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Palissanderhout 124

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palissanderhout 124

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
65.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
18.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
76%
CO₂-emissie
4.43 kg/m²

Tuin
Ja (103.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Palissanderhout 124

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Palissanderhout 124

Wat is de geschatte woningwaarde van Palissanderhout 124?

De prijsindicatie voor Palissanderhout 124 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €2.670 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palissanderhout 124 zich tot de wijk Triangel?

Palissanderhout 124 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 188 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palissanderhout 124?

Palissanderhout 124 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Triangel, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Palissanderhout 124 vergeleken met de buurt?

Palissanderhout 124 heeft 188 m² woonoppervlakte en 686 m³ inhoud. Het perceel is 335 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palissanderhout 124 en wat betekent dat?

Palissanderhout 124 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-09-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Palissanderhout 124?

Palissanderhout 124 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 103 m².

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Palissanderhout 124 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.