Streetview Johan Zocherstraat 20 Waddinxveen

Johan Zocherstraat 20, 2742 MS Waddinxveen

115 m² Bouwjaar 2017 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Johan Zocherstraat 20 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 115 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
426 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Johan Zocherstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan Zocherstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Locatie van Johan Zocherstraat 20

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Johan Zocherstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan Zocherstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €4.365 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan Zocherstraat 20 zich tot de wijk Triangel?

Johan Zocherstraat 20 is een woonhuis van 115 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan Zocherstraat 20?

Johan Zocherstraat 20 is een woonhuis in Triangel, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Johan Zocherstraat 20 vergeleken met de buurt?

Johan Zocherstraat 20 heeft 115 m² woonoppervlakte en 426 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan Zocherstraat 20 en wat betekent dat?

Johan Zocherstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan Zocherstraat 20?

Johan Zocherstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Johan Zocherstraat 20 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.