Hoekwoning Parklaan 59 Waddinxveen

Parklaan 59, 2742 MG Waddinxveen

214 m² Bouwjaar 2020 7 kamers 6 slaapkamers Label A+++

Parklaan 59 is een hoekwoning in Waddinxveen, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m², een perceel van 179 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
179 m²
Inhoud
822 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€755.000 tot €855.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Parklaan 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parklaan 59

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
73.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
1.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
98.1%
CO₂-emissie
0.42 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Aardwarmte, gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Driedubbel glas, HR-glas en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parklaan 59

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Parklaan 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Parklaan 59?

De prijsindicatie voor Parklaan 59 ligt rond €755.000 tot €855.000. De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €2.346 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parklaan 59 zich tot de wijk Triangel?

Parklaan 59 is een hoekwoning van 214 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parklaan 59?

Parklaan 59 is een hoekwoning in Triangel, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Parklaan 59 vergeleken met de buurt?

Parklaan 59 heeft 214 m² woonoppervlakte en 822 m³ inhoud. Het perceel is 179 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parklaan 59 en wat betekent dat?

Parklaan 59 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-08-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parklaan 59?

Parklaan 59 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Parklaan 59 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.