Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning Egelantier 48 Waddinxveen

Egelantier 48, 2742 MA Waddinxveen

179 m² Bouwjaar 2017 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Egelantier 48 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Waddinxveen, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 257 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
257 m²
Inhoud
656 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Egelantier 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Egelantier 48

Tuin
Ja (113.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Egelantier 48

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Egelantier 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Egelantier 48?

De prijsindicatie voor Egelantier 48 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €2.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Egelantier 48 zich tot de wijk Triangel?

Egelantier 48 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 179 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Egelantier 48?

Egelantier 48 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Triangel, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Egelantier 48 vergeleken met de buurt?

Egelantier 48 heeft 179 m² woonoppervlakte en 656 m³ inhoud. Het perceel is 257 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Egelantier 48 en wat betekent dat?

Egelantier 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-01-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Egelantier 48?

Egelantier 48 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 113 m².

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Egelantier 48 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.