Landhuis, vrijstaande woning Onderweg 28 Waddinxveen

Onderweg 28, 2742 LC Waddinxveen

152 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Onderweg 28 is een landhuis, vrijstaande woning in Waddinxveen, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 840 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
840 m²
Inhoud
680 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Onderweg 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Onderweg 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.39 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas en muurisolatie

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

770 Inwoners
265 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
260 Woningvoorraad
€614.000 Gem. woningwaarde West 2
88% Koopwoningen
96 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Onderweg 28

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Onderweg 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Onderweg 28?

De prijsindicatie voor Onderweg 28 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in West 2 is €614.000. Dat komt neer op circa €4.039 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Onderweg 28 zich tot de wijk West 2?

Onderweg 28 is een landhuis, vrijstaande woning van 152 m² in de wijk West 2. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Onderweg 28?

Onderweg 28 is een landhuis, vrijstaande woning in West 2, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Onderweg 28 vergeleken met de buurt?

Onderweg 28 heeft 152 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Het perceel is 840 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In West 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Onderweg 28 en wat betekent dat?

Onderweg 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Onderweg 28?

Onderweg 28 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in West 2?

De wijk West 2 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West 2?

Vanuit Onderweg 28 in West 2 bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.