Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 249 m²
- Perceeloppervlakte
- 1700 m²
- Inhoud
- 835 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
- Badkamers
- 1
- Ligging
- on_quiet_road, outside_built_up_area, open_position
Abr. Kroesweg 26 is een vrijstaande woning in Waddinxveen, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 1700 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Abr. Kroesweg 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.5 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
3.6 kmSnelweg oprit
0.9 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
7.4 kmRestaurant
1.7 kmCafé
3 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
8.4 kmEen unieke kans; de Abraham Kroesweg 26 is te huur met een woonoppervlakte van 249m² en een perceel van 1700m²!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe gemiddelde woningwaarde in West 2 is €614.000. Dat komt neer op circa €2.466 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAbr. Kroesweg 26 is een vrijstaande woning van 249 m² in de wijk West 2. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².
Abr. Kroesweg 26 is een vrijstaande woning in West 2, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Abr. Kroesweg 26 heeft 249 m² woonoppervlakte en 835 m³ inhoud. Het perceel is 1700 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In West 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Abr. Kroesweg 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.85 kg/jaar.
Abr. Kroesweg 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk West 2 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Abr. Kroesweg 26 in West 2 bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Abr. Kroesweg 26: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.6 km.