Streetview Polderkade 28 Waddinxveen

Polderkade 28, 2742 KW Waddinxveen

192 m² Bouwjaar 2000

Polderkade 28 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m² en een perceel van 222 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
222 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Polderkade 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.6 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

2005 Inwoners
890 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
892 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Bomenwijk
47% Koopwoningen
4.529 Inwoners per km²

Locatie van Polderkade 28

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Polderkade 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Polderkade 28?

De prijsindicatie voor Polderkade 28 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Dat komt neer op circa €1.578 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Polderkade 28 zich tot de wijk Bomenwijk?

Polderkade 28 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Bomenwijk. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.529 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Polderkade 28?

Polderkade 28 is een woonhuis in Bomenwijk, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Polderkade 28 vergeleken met de buurt?

Polderkade 28 heeft 192 m² woonoppervlakte. Het perceel is 222 m². In Bomenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bomenwijk?

De wijk Bomenwijk in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bomenwijk?

Vanuit Polderkade 28 in Bomenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bomenwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Polderkade 28: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bomenwijk?

Recreatie nabij Bomenwijk: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Polderkade 28?

De prijsindicatie ligt rond €440.000 tot €490.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.