Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 305 m²
Polderkade 20 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 305 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Polderkade 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
6.6 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
6.6 kmDe prijsindicatie voor Polderkade 20 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Dat komt neer op circa €1.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPolderkade 20 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Bomenwijk. De buurt telt 892 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.529 inwoners per km².
Polderkade 20 is een woonhuis in Bomenwijk, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Polderkade 20 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 305 m². In Bomenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bomenwijk in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.005 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Polderkade 20 in Bomenwijk bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Polderkade 20: ziekenhuis op 6.6 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Bomenwijk: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €385.000 tot €435.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bomenwijk is €303.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.