Streetview Bredeweg 12 Waddinxveen

Bredeweg 12, 2742 KT Waddinxveen

205 m² Bouwjaar 1996

Bredeweg 12 is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 205 m² en een perceel van 914 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
205 m²
Perceeloppervlakte
914 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Bredeweg 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

770 Inwoners
265 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
260 Woningvoorraad
€614.000 Gem. woningwaarde West 2
88% Koopwoningen
96 Inwoners per km²

Locatie van Bredeweg 12

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Bredeweg 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Bredeweg 12?

De gemiddelde woningwaarde in West 2 is €614.000. Dat komt neer op circa €2.995 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bredeweg 12 zich tot de wijk West 2?

Bredeweg 12 is een woonhuis van 205 m² in de wijk West 2. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bredeweg 12?

Bredeweg 12 is een woonhuis in West 2, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Bredeweg 12 vergeleken met de buurt?

Bredeweg 12 heeft 205 m² woonoppervlakte. Het perceel is 914 m². In West 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in West 2?

De wijk West 2 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West 2?

Vanuit Bredeweg 12 in West 2 bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij West 2?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bredeweg 12: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij West 2?

Recreatie nabij West 2: restaurant (1.7 km), cafe (3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Bredeweg 12?

Een woningrapport voor Bredeweg 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond West 2. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.