Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Tuinbouwweg 40 Waddinxveen

Tuinbouwweg 40, 2742 KP Waddinxveen

172 m² Bouwjaar 2019 7 kamers 5 slaapkamers Label A++

Tuinbouwweg 40 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Waddinxveen, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 283 m² en 7 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
283 m²
Inhoud
667 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€835.000 tot €935.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Tuinbouwweg 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tuinbouwweg 40

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
79.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
67.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.1%
CO₂-emissie
10.62 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies en Woningborg Garantiecertificaat
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (101.0 m²)

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tuinbouwweg 40

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Tuinbouwweg 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Tuinbouwweg 40?

De prijsindicatie voor Tuinbouwweg 40 ligt rond €835.000 tot €935.000. De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €2.919 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tuinbouwweg 40 zich tot de wijk Triangel?

Tuinbouwweg 40 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 172 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tuinbouwweg 40?

Tuinbouwweg 40 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Triangel, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tuinbouwweg 40 vergeleken met de buurt?

Tuinbouwweg 40 heeft 172 m² woonoppervlakte en 667 m³ inhoud. Het perceel is 283 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tuinbouwweg 40 en wat betekent dat?

Tuinbouwweg 40 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 10.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tuinbouwweg 40?

Tuinbouwweg 40 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 101 m².

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Tuinbouwweg 40 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.