Streetview Tweede Bloksweg 48 A Waddinxveen

Tweede Bloksweg 48 A, 2742 KK Waddinxveen

134 m² Bouwjaar 1974 Label F

Tweede Bloksweg 48 A is een woonhuis in Waddinxveen, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €614.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
134 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tweede Bloksweg 48 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Bloksweg 48 A

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

2.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.4 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

8.4 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

770 Inwoners
265 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
260 Woningvoorraad
€614.000 Gem. woningwaarde West 2
88% Koopwoningen
96 Inwoners per km²

Locatie van Tweede Bloksweg 48 A

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Tweede Bloksweg 48 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Bloksweg 48 A?

De gemiddelde woningwaarde in West 2 is €614.000. Dat komt neer op circa €4.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Bloksweg 48 A zich tot de wijk West 2?

Tweede Bloksweg 48 A is een woonhuis van 134 m² in de wijk West 2. De buurt telt 260 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 96 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Bloksweg 48 A?

Tweede Bloksweg 48 A is een woonhuis in West 2, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tweede Bloksweg 48 A vergeleken met de buurt?

Tweede Bloksweg 48 A heeft 134 m² woonoppervlakte. In West 2 ligt de gemiddelde woningwaarde op €614.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Bloksweg 48 A en wat betekent dat?

Tweede Bloksweg 48 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in West 2?

De wijk West 2 in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €614.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij West 2?

Vanuit Tweede Bloksweg 48 A in West 2 bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 2.5 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij West 2?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tweede Bloksweg 48 A: ziekenhuis op 7.4 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 3.6 km.