Vrijstaande woning Tweede Bloksweg 30 Waddinxveen

Tweede Bloksweg 30, 2742 KK Waddinxveen

95 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Tweede Bloksweg 30 is een vrijstaande woning in Waddinxveen, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 733 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €502.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
733 m²
Inhoud
407 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
by_water, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tweede Bloksweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tweede Bloksweg 30

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
266.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
387.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waddinxveen

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Waddinxveen

5075 Inwoners
1720 Huishoudens
3.0 Gem. huishoudensgrootte
1787 Woningvoorraad
€502.000 Gem. woningwaarde Triangel
85% Koopwoningen
4.673 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tweede Bloksweg 30

Vergelijkbare woningen in Waddinxveen

Veelgestelde vragen over Tweede Bloksweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Tweede Bloksweg 30?

De prijsindicatie voor Tweede Bloksweg 30 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Triangel is €502.000. Dat komt neer op circa €5.284 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tweede Bloksweg 30 zich tot de wijk Triangel?

Tweede Bloksweg 30 is een vrijstaande woning van 95 m² in de wijk Triangel. De buurt telt 1.787 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.673 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tweede Bloksweg 30?

Tweede Bloksweg 30 is een vrijstaande woning in Triangel, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tweede Bloksweg 30 vergeleken met de buurt?

Tweede Bloksweg 30 heeft 95 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 733 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Triangel ligt de gemiddelde woningwaarde op €502.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tweede Bloksweg 30 en wat betekent dat?

Tweede Bloksweg 30 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-06-26. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tweede Bloksweg 30?

Tweede Bloksweg 30 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Triangel?

De wijk Triangel in Waddinxveen (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 5.075 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €502.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Triangel?

Vanuit Tweede Bloksweg 30 in Triangel bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.2 km.