Streetview Sabinahof 245 Waarland

Sabinahof 245, 1738 BN Waarland

69 m² Bouwjaar 1998 Label A

Sabinahof 245 is een appartement in Waarland, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €354.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
69 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sabinahof 245

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sabinahof 245

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.19
CO₂-emissie
2588.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waarland

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Waarland

2155 Inwoners
895 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
885 Woningvoorraad
€354.000 Gem. woningwaarde Waarland (woonkern)
80% Koopwoningen
2.116 Inwoners per km²

Locatie van Sabinahof 245

Vergelijkbare woningen in Waarland

Veelgestelde vragen over Sabinahof 245

Wat is de geschatte woningwaarde van Sabinahof 245?

De gemiddelde woningwaarde in Waarland (woonkern) is €354.000. Dat komt neer op circa €5.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sabinahof 245 zich tot de wijk Waarland (woonkern)?

Sabinahof 245 is een appartement van 69 m² in de wijk Waarland (woonkern). De buurt telt 885 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.116 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sabinahof 245?

Sabinahof 245 is een appartement in Waarland (woonkern), gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sabinahof 245 vergeleken met de buurt?

Sabinahof 245 heeft 69 m² woonoppervlakte. In Waarland (woonkern) ligt de gemiddelde woningwaarde op €354.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sabinahof 245 en wat betekent dat?

Sabinahof 245 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2588.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Waarland (woonkern)?

De wijk Waarland (woonkern) in Waarland (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €354.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waarland (woonkern)?

Vanuit Sabinahof 245 in Waarland (woonkern) bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waarland (woonkern)?