Eengezinswoning, hoekwoning Dokter van Wieringenstraat 24 Waardenburg

Dokter van Wieringenstraat 24, 4181 BW Waardenburg

81 m² Bouwjaar 1986 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Dokter van Wieringenstraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning in Waardenburg, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 185 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
350 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€395.000 tot €445.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dokter van Wieringenstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dokter van Wieringenstraat 24

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Waardenburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

3.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

19.3 km

Buurtinformatie in Waardenburg

1760 Inwoners
680 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
663 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Waardenburg
68% Koopwoningen
2.190 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dokter van Wieringenstraat 24

Vergelijkbare woningen in Waardenburg

Veelgestelde vragen over Dokter van Wieringenstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Dokter van Wieringenstraat 24?

De prijsindicatie voor Dokter van Wieringenstraat 24 ligt rond €395.000 tot €445.000. De gemiddelde woningwaarde in Waardenburg is €346.000. Dat komt neer op circa €4.272 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dokter van Wieringenstraat 24 zich tot de wijk Waardenburg?

Dokter van Wieringenstraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning van 81 m² in de wijk Waardenburg. De buurt telt 663 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.190 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dokter van Wieringenstraat 24?

Dokter van Wieringenstraat 24 is een eengezinswoning, hoekwoning in Waardenburg, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dokter van Wieringenstraat 24 vergeleken met de buurt?

Dokter van Wieringenstraat 24 heeft 81 m² woonoppervlakte en 350 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Waardenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dokter van Wieringenstraat 24 en wat betekent dat?

Dokter van Wieringenstraat 24 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-10-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dokter van Wieringenstraat 24?

Dokter van Wieringenstraat 24 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Waardenburg?

De wijk Waardenburg in Waardenburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waardenburg?