Hoekwoning Kees en Henny de Ruijterstraat 2 Waalwijk

Kees en Henny de Ruijterstraat 2, 5146 ER Waalwijk

134 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 5 slaapkamers Label A++

Kees en Henny de Ruijterstraat 2 is een hoekwoning in Waalwijk, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 183 m² en 6 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
183 m²
Inhoud
495 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kees en Henny de Ruijterstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kees en Henny de Ruijterstraat 2

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
72.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.2%
CO₂-emissie
13.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Waalwijk

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

15.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

15.8 km

Buurtinformatie in Waalwijk

4315 Inwoners
1790 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1791 Woningvoorraad
€384.000 Gem. woningwaarde Landgoed Driessen
65% Koopwoningen
2.593 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kees en Henny de Ruijterstraat 2

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Kees en Henny de Ruijterstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kees en Henny de Ruijterstraat 2?

De prijsindicatie voor Kees en Henny de Ruijterstraat 2 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Landgoed Driessen is €384.000. Dat komt neer op circa €2.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kees en Henny de Ruijterstraat 2 zich tot de wijk Landgoed Driessen?

Kees en Henny de Ruijterstraat 2 is een hoekwoning van 134 m² in de wijk Landgoed Driessen. De buurt telt 1.791 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.593 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kees en Henny de Ruijterstraat 2?

Kees en Henny de Ruijterstraat 2 is een hoekwoning in Landgoed Driessen, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kees en Henny de Ruijterstraat 2 vergeleken met de buurt?

Kees en Henny de Ruijterstraat 2 heeft 134 m² woonoppervlakte en 495 m³ inhoud. Het perceel is 183 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Landgoed Driessen ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kees en Henny de Ruijterstraat 2 en wat betekent dat?

Kees en Henny de Ruijterstraat 2 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 13.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kees en Henny de Ruijterstraat 2?

Kees en Henny de Ruijterstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Landgoed Driessen?

De wijk Landgoed Driessen in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.