Eengezinswoning, geschakelde woning Pastoor Kuypersstraat 34 Waalwijk

Pastoor Kuypersstraat 34, 5144 RJ Waalwijk

158 m² Bouwjaar 2000 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Pastoor Kuypersstraat 34 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Waalwijk, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 181 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
557 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Kuypersstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Kuypersstraat 34

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.9 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
27.23 kg/m²

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

15.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Waalwijk

2490 Inwoners
1175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Antoniusparochie
67% Koopwoningen
5.839 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Kuypersstraat 34

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Pastoor Kuypersstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Kuypersstraat 34?

De prijsindicatie voor Pastoor Kuypersstraat 34 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Antoniusparochie is €297.000. Dat komt neer op circa €1.880 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Kuypersstraat 34 zich tot de wijk Antoniusparochie?

Pastoor Kuypersstraat 34 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 158 m² in de wijk Antoniusparochie. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Kuypersstraat 34?

Pastoor Kuypersstraat 34 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Antoniusparochie, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastoor Kuypersstraat 34 vergeleken met de buurt?

Pastoor Kuypersstraat 34 heeft 158 m² woonoppervlakte en 557 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Antoniusparochie ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Kuypersstraat 34 en wat betekent dat?

Pastoor Kuypersstraat 34 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pastoor Kuypersstraat 34?

Pastoor Kuypersstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Antoniusparochie?

De wijk Antoniusparochie in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.