Eengezinswoning, hoekwoning Pastoor Kuypersstraat 13 A Waalwijk

Pastoor Kuypersstraat 13 A, 5144 RH Waalwijk

124 m² Bouwjaar 1998 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Pastoor Kuypersstraat 13 A is een eengezinswoning, hoekwoning in Waalwijk, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 124 m², een perceel van 209 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €297.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
124 m²
Perceeloppervlakte
209 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Kuypersstraat 13 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Kuypersstraat 13 A

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (100.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Waalwijk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

15.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

16 km

Buurtinformatie in Waalwijk

2490 Inwoners
1175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1152 Woningvoorraad
€297.000 Gem. woningwaarde Antoniusparochie
67% Koopwoningen
5.839 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pastoor Kuypersstraat 13 A

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Pastoor Kuypersstraat 13 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Kuypersstraat 13 A?

De prijsindicatie voor Pastoor Kuypersstraat 13 A ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Antoniusparochie is €297.000. Dat komt neer op circa €2.395 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Kuypersstraat 13 A zich tot de wijk Antoniusparochie?

Pastoor Kuypersstraat 13 A is een eengezinswoning, hoekwoning van 124 m² in de wijk Antoniusparochie. De buurt telt 1.152 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.839 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Kuypersstraat 13 A?

Pastoor Kuypersstraat 13 A is een eengezinswoning, hoekwoning in Antoniusparochie, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pastoor Kuypersstraat 13 A vergeleken met de buurt?

Pastoor Kuypersstraat 13 A heeft 124 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 209 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Antoniusparochie ligt de gemiddelde woningwaarde op €297.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Kuypersstraat 13 A en wat betekent dat?

Pastoor Kuypersstraat 13 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Pastoor Kuypersstraat 13 A?

Pastoor Kuypersstraat 13 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Antoniusparochie?

De wijk Antoniusparochie in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.490 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €297.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Antoniusparochie?

Vanuit Pastoor Kuypersstraat 13 A in Antoniusparochie bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.