Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 448 m²
Nieuwe Zeine 3 is een woonhuis in Waalwijk, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 448 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €453.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nieuwe Zeine 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
14.5 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
15.1 kmDe prijsindicatie voor Nieuwe Zeine 3 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Industrieterrein Zanddonk is €453.000. Dat komt neer op circa €2.232 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNieuwe Zeine 3 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Industrieterrein Zanddonk. De buurt telt 42 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 336 inwoners per km².
Nieuwe Zeine 3 is een woonhuis in Industrieterrein Zanddonk, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nieuwe Zeine 3 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 448 m². In Industrieterrein Zanddonk ligt de gemiddelde woningwaarde op €453.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Industrieterrein Zanddonk in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €453.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.3 personen.
Vanuit Nieuwe Zeine 3 in Industrieterrein Zanddonk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 14.5 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwe Zeine 3: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Industrieterrein Zanddonk: restaurant (0.3 km), cafe (0.2 km).
De prijsindicatie ligt rond €420.000 tot €470.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Industrieterrein Zanddonk is €453.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.