2-onder-1-kapwoning Wilhelminastraat 12 Waalwijk

Wilhelminastraat 12, 5141 HK Waalwijk

221 m² Bouwjaar 1951 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Wilhelminastraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Waalwijk, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m², een perceel van 621 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
221 m²
Perceeloppervlakte
621 m²
Inhoud
889 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€850.000 tot €950.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wilhelminastraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wilhelminastraat 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
3.9%
CO₂-emissie
43.12 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (330.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

16.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

16.7 km

Buurtinformatie in Waalwijk

4725 Inwoners
2545 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2709 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Centrum
44% Koopwoningen
4.480 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wilhelminastraat 12

Vergelijkbare woningen in Waalwijk

Veelgestelde vragen over Wilhelminastraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilhelminastraat 12?

De prijsindicatie voor Wilhelminastraat 12 ligt rond €850.000 tot €950.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €318.000. Dat komt neer op circa €1.439 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilhelminastraat 12 zich tot de wijk Centrum?

Wilhelminastraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning van 221 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 2.709 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.480 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilhelminastraat 12?

Wilhelminastraat 12 is een 2-onder-1-kapwoning in Centrum, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wilhelminastraat 12 vergeleken met de buurt?

Wilhelminastraat 12 heeft 221 m² woonoppervlakte en 889 m³ inhoud. Het perceel is 621 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wilhelminastraat 12 en wat betekent dat?

Wilhelminastraat 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.12 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wilhelminastraat 12?

Wilhelminastraat 12 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 330 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Waalwijk (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.725 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Wilhelminastraat 12 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 16.2 km, snelwegoprit op 1 km.